Poniżej zamieszczam list z zaproszeniem na ważne wydarzenie. Tak ważne, że sama się na nie wybieram i zachęcam wszystkich rodziców do wzięcia w nim udziału.
Joanna Strzelecka

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Edukacji Domowej,

jako współorganizator wydarzenia Dr Gordon Neufeld w Warszawie 2016 mam wielki zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na dwa (tłumaczone symultanicznie) seminaria tego wybitnego psychologa rozwojowego, które odbędą się 6 października b.r. w Auli Głȯwnej Szkoły Głównej Handlowej, szczegóły na:

http://gordonneufeld.thegoodquestion.pl/

Wizyta dr Neufelda w Polsce jest aktywnie wspierana przez największą organizację skupiającą Rodziców Edukacji Domowej na świecie- amerykańską HSLDA (Home School Legal Defence Association). Link (na dniach, w konstrukcji)

W takim razie, i My, polscy Rodzice ED, weźmy sprawy w swoje ręce i informujmy naszych liderȯw i szkoły przyjazne ED o seminariach dr Neufelda (bilety grupowe są dużo tańsze)!

Seminaria nie są jednak skierowane jedynie do homeschoolersȯw, chociaż to właśnie Rodzice Edukacji Domowej tworzą tysiące niewidzialnych, dobrych więzi ze swymi dziećmi każdego dnia; przeciwnie maja one przyciągnąć uwagę wszystkich, dla których ważne jest zdrowie i wyksztalcenie naszych pociech.

Głównym celem wizyty dr Neufelda w Warszawie jest promocja jego książki pt. Więź, która wreszcie została przetłumaczona również na jeżyk polski (wydawnictwo Galaktyka)!

Więź wyjaśnia dlaczego i skąd bierze się współczesny spadek autorytetu Rodziców, i uczy, jak odnowić naszą więź z dziećmi, a tym samym przywrócić naturalną hierarchię w domu, co sprawi, że dzieci nareszcie poczują się zrozumiane i bezpieczne i co, o dziwo, jest właṡciwą drogą do zdobycia ich lojalności i miłości.

Na język polski zostało przetłumaczone najnowsze wydanie Więzi, które zawiera dodatkowy rozdział poświęcony tzw. rewolucji cyfrowej i portalom społecznościowym oraz tym, jakie wyjątkowe wyzwania mogą one stanowić dla naszych dzieci.

Seminaria dr Neufeld pozwolą Wam dotrzeć do autentycznych instynktów rodzicielskich, danych nam u zarania dziejów przez naturę, abyście stali się dla Waszych dzieci tym, czego one naprawdę potrzebują: źródłem więzi, bezpieczeństwa i ciepła w ich życiu.

5 października planujemy również spotkanie autorskie w uroczej księgarnio-kawiarni w centrum Warszawy Tarabuk.

 http://www.tarabuk.pl/ksiegarnia

Tu, wraz z tłumaczem, dr Neufeld wygłosi krótki wykład dot. Więzi, a Wy znajdziecie okazję zakupu książki sygnowanej przez samego Autora! Na marginesie, książki tak sławnej, że doczekała się już tłumaczenia na 20 języków (dalsze tłumaczenia w trakcie)!

Dlatego prosimy, podzielcie się tą wiadomością z przyjaciółmi i członkami Rodziny, którzy mogą być zainteresowani, a także zajrzyjcie na strony Facebooka, które promują to wydarzenie. Linki (w konstrukcji)

W tym roku macie możliwość usłyszenia dr Neufelda na żywo, pierwszy raz w Polsce!

Grupa bardzo oddanych sprawie ludzi pracowała nad realizacją tego projektu nieprzerwanie przez 2 lata. Spotkajcie się więc z nami tej jesieni w stolicy, żeby cieszyć się wspȯlnie plonem naszego wysiłku.

Szczegółowych informacji o wydarzeniu, możliwości jego promocji/sponsoringu oraz zakupu biletów udzielają organizatorzy: para psychologów dr Joanna i Michael Stoch na

stochy@thegoodquestion.pl

lub +48 608 515 182

Do zobaczenia na Dr Gordon Neufeld w Warszawie 2016!